BMY Logo
|

İnovatif Teknoloji

En İyi Motorlar İçin En İyi Biyel Kolları

Dünyayı Hareketlendiren Güç

Etkinlik - Haberler
05.2019 Artık Isıl İşlemide kendimiz yapıyoruz.

Zaman ve emek kaybını önlemek, ürünlerimizdeki kaliteyi dahada artırmak adına ısıl işlem operasyonlarını kendi bünyemizde yapmaya başladık. Yeni yatırımızla malzeme sertliklerimizin daha dengeli, görsel kalitemizin daha yüksek olmasını sağladık.

10.2019 ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Sistemini Devreye Aldık

Üretim verimliğimizi artırmak, makine, insan, zaman ve hammadde kaynaklarımızı en etkili şekilde kullanmak, insan hatasını en aza indirmek amacıyla, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımını devreye aldık. Global ölçekte, alanında en iyi yazılımlardan olan Canias ERP'yi tercih ettik. 

02.2018 KOSGEB AR-GE ve İnovasyon Projesi

Kırma Tip Biyel Kollarının Geliştirilmesi kapsamında uygulamaya başladığımız KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Projesini başarıyla tamamladık.

07.2019 Aile Şirketlerinde Verimlilik Projesi

Sanayi ve Tekenoloji Bakanlığı Konya İl Müdürlüğü tarafından uygulnan Konya Sanayisi Aile Şirketlerinde Verimlilik Uygulama Projesi'ne katıldık. Proje sonunda Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sn. Uğur Özalır ve Europa Danışmanlık Dr. Murat Gümüş firmamızı ziyaret etmişlerdir. Sektöre dair gelişmelerin ve çözüm önerililerin ele alındığı ziyaret için kendilerine ve ekibine teşekkür ederiz.

sanayi, teknoloji, proje

02.2019 Bayilerimizin Satış Ekibiyle Sürekli Temas Halindeyiz.

Ürünlerimizin tüm Türkiye'de satış ve dağıtımını yapan bayilerimizin satış ekipleriyle biraraya gelmeye devam ediyoruz. Üretimimizdeki gelişmeler, yeni ürünler, sahanın taleplerini değerlendirdğimiz etkinliklerimizden karşılıklı verim artışı sağlanmaktadır.

dinamik, maertaş, oto ismail, Özçete, bayi

10.2018 Alışveriş Çeki Kampanyamız başladı.

09.2018 Saha Ziyaretlerimiz Tam Gaz Devam Ediyor

Ürünlerimizin tanıtımını yapmak, kalitesini ve güvenilirliğini anlatmak adına, yurtiçindeki ve yurtdışındaki motor yenilemeci ve servis ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

03.2017 Kalite Kontrol Laboratuarımızı Kurduk

Kalitemizi sürdürülebilir kılmak adına Kalite Kontol Laborotuarımızı kurduk. Bu kapsamda ilk olarak, üretime yönelik geri besleme almak adına, ürettiğimiz her ürün için birer kimlik numrası verdik. Otomatik 3 boyutlu taramalı CMM ölçüm cihazımızı devreye aldık. Bu Cihazımızla ürünlerimizin mikron hassasiyetinde tüm ölçülerini kontrol edip kayıt altına alıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin yüzde yüzünü ölçtükten sonra, müşterilierimize ulaştırıyoruz.

Hali hazırda var olan sertlik ve yüzey prüzlülük cihazlarımıza ilave olarak, ısıl işlem sonrası malzeme sertliğini daha stabil ölçmek adına yeni bir sertlik ölçme cihazıda aynı yatırım kapsamında kullanmaya başladık.

09.2018 Takım Presetter

Talaşlı imalattaki opesayon sürelerini hızlandırmak, deneme yanılma sürecindeki hataları engellemek adına, kendi alanında dünya markası olmuş Heimer marka Uno 20 | 40 Serisi takım presetter sistemini devreye aldık.

10.2017 Dövme Hattımızı Kurduk

Daha esnek, daha kaliteli üretim yapmak için, kalıplama dahil tüm dövme oprasyonlarımızı kendi bünyemizde topladık. 

05.2016 OSEG 2016 4.Otomotiv Sektörünün Geleceği Konferansı

Konya Sanayi Odası tarafından iki yılda bir düzenlenen ve ilki 2010 yılında gerçekleştirilen "OSEG - Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözümü İçin Kümelenme" konferansının dördüncüsü 25-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında Konya Dedeman Hotel’de düzenlenecektir. "Yerli Otomobil" ana teması altında Küresel Tecrübeler, Türkiye'de Yerli Otomobil Çalışmaları ve Yeni Pazarlar ve Pazarlama Stratejileri ile Aftermarket konularının yerel ve uluslararası uzmanlar tarafından tartışılacağı konferansta ayrıca; ikili iş görüşmeleri, yerli araç sergisi, Türk otomotiv sanayi fotoğraf sergisi ve Konya'da üretilen otomotiv parçaları sergilenecektir. Uluslar arası otomotiv sektörünün önde gelen organizasyonuna www.oseg.kso.org.tr adresinden ücretsiz online kayıt yaptırabilir, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.