BMY Logo
|

İnovatif Teknoloji

En İyi Motorlar İçin En İyi Biyel Kolları

Dünyayı Hareketlendiren Güç

Etkinlik
Haberler
13 - 17 Eylül 2016 Automechanika Frankfurt Fuarı

Otomotive dair ne varsa, sınırsız ürün ve hizmetin tanıtıldığı ve sektörünün ana vatanı olarak bilinen Almanya'da 100'den fazla Türk şirketininde katılımıyla gerçekleştirilen bu fuarda BMY ailesi olarak yer almanın gururunu yaşadık. İki yılda bir gerçekleşen bu fuara her dönem katılmayı planlıyoruz. Dünyanın önde gelen otomotiv firmalarının temsilcilerinide ağırladığımız standımızı ziyaret eden tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. 2018'de tekrar görüşmek üzere.

11.04.2016 Automechanika İstanbul 2016 Fuarında Yerimizi Aldık

Dünyanın lider otomotiv aftermarket fuar organizasyonu olan Automechanika’nın İstanbul ayağı 07-10 Nisan 2016 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü fuar merkezinde gerçekleşti. Yurtdışından bir çok katılımcının ve ziyaretçinin yer aldığı fuar oldukça başarılı geçti. Bizde BMY ailesi olarak 13. Hal C210 numaralı satndımızda yerimizi aldık. Standımızı ziyaret eden tüm iş ortaklarımıza gönülden teşekkür ederiz.

25-26 Mayıs 2016 OSEG 2016 4.Otomotiv Sektörünün Geleceği Konferansı

Konya Sanayi Odası tarafından iki yılda bir düzenlenen ve ilki 2010 yılında gerçekleştirilen "OSEG - Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözümü İçin Kümelenme" konferansının dördüncüsü 25-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında Konya Dedeman Hotel’de düzenlenecektir. "Yerli Otomobil" ana teması altında Küresel Tecrübeler, Türkiye'de Yerli Otomobil Çalışmaları ve Yeni Pazarlar ve Pazarlama Stratejileri ile Aftermarket konularının yerel ve uluslararası uzmanlar tarafından tartışılacağı konferansta ayrıca; ikili iş görüşmeleri, yerli araç sergisi, Türk otomotiv sanayi fotoğraf sergisi ve Konya'da üretilen otomotiv parçaları sergilenecektir. Uluslar arası otomotiv sektörünün önde gelen organizasyonuna www.oseg.kso.org.tr adresinden ücretsiz online kayıt yaptırabilir, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.